NAUJIENOS

 

 

PASAULINĖ AUTIZMO SUPRATIMO DIENA

   Jau dvyliktą kartą balandžio 2 d. visame pasaulyje minima Pasaulinė autizmo supratimo diena. Šios dienos tikslas – didinti visuomenės informuotumą apie autizmo spektro raidos sutrikimus, atkreipti atsakingų institucijų dėmesį į kylančias problemas šeimoms, auginančioms autizmo spektro sutrikimų turinčius vaikus, ugdyti visuomenės supratimą bei toleranciją kitokiems vaikams ir juos auginantiems tėvams.

plačiau
JAU GREITAI...

Pažadinus, kas buvo užmigdyta,

Velykų saulė patekėjo rytą,

Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą

Ir vis linksmiau per aukštą dangų rieda.

plačiau
MATEMATIKOS BEI INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ SAVAITĖS DARBELIAI

Kovo 22 - 26 dienomis Plungės specialiojo ugdymo centre vyko matematikos bei informacinių technologijų savaitė.

plačiau
PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

  Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris.

plačiau
LYTIŠKUMO PASKAITA

Š.m. kovo 3 dieną Specialiojo ugdymo centre vyko paskaita mergaitėms „Mergaičių lytinis brendimas. Intymi higiena. Higieniniai įklotai“

plačiau
KAZIUKO MUGĖ

Karantino metu negalėjome būti visi kartu, todėl vieni šventei ruošėsi pirmame centro aukšte, kiti - antrame. Bet šventinė nuotaika vis tiek buvo labai džiugi, skambėjo linksma muzika, netilo vaikų šurmulys.

plačiau
POPIETĖ SU VERBA

   Kovo 4 diena – Šv. Kazimiero (Lietuvos globėjo) diena. Šv. Kazimieras neatsiejamas nuo Kaziuko mugės, kurios metu gali išvysti ir įsigyti įvairiausių amatininkų darbų. 

plačiau
LIONS KLUBO DOVANA

Lietuvos LIONS klubai kartu su prekės ženklu “Always” baigė socialinę akciją #SvarbiKiekvienaDiena, kurios metu Lietuvoje buvo paaukota 380 000 higieninių paketų Lietuvos, tame tarpe ir Plungės specialiojo ugdymo centro mergaitėms.

plačiau
SU GIMTADIENIU, LIETUVA!
IŠVYKA Į PLUNGĖS GYVŪNŲ PRIEGLAUDĄ

Šaltą vasario 10 dienos pavakarę suplanavome aplankyti Plungės gyvūnų prieglaudos gyventojus. Nusipirkę šunų ir kačių maisto nuvykome pas Plungės ,,Priglaustukus".

plačiau
PYRAGAS LIETUVAI
PYRAGAS LIETUVAI

Jau ne pirmus metus Plungės kultūros centras organizuoja iniciatyvą "Pyragas Lietuvai". Prie jos prisijungia ir centro mokiniai. Paskutinę dieną prieš atostogas jie kepė, tepė, lipdė ir kitaip kūrė pyragus Lietuvai bei piešė širdutes vieni kitiems ir tėvynei. Kviečiame įvertinti rezultatus :)

 

PAGALBA PAUKŠČIAMS

Sausio 27 dieną bendrabučio 4 aukl. grupėje vyko pokalbis apie nesiliaujančius šalčius ir kuo mes galėtume padėti paukšteliams žiemą.

plačiau
SPORTINĖ POPIETĖ

   Sausio 21 d. vyko bendrabučio 3 ir 4 grupių sportinė popietė.

plačiau
PIEŠIAM ŽIEMĄ

Bendrabučio 4 auklėjimo grupės dailininkai pristato savo piešinius :)

plačiau
POPIETĖ ANT MORTOS KALNO

Popietė ant Mortos kalno.

plačiau
ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

Šį rytą, mūsų centre, kaip ir visoje šalyje, languose suplazdėjo vienybės ir atminimo žvakių liepsnelės, primenančios, 1991 m. sausio mėn. įvykius. “Atmintis gyva, nes liudija.“

plačiau
JAUNIEJI GAMTININKAI SKUBA Į PAGALBĄ

Gruodui sukausčius pievas ir miškus, jaunieji centro gamtininkai nusprendė skubėti į pagalbą miško gyventojams.

plačiau
MENO SŪKURYS 2020

Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre buvo organizuotas virtualus muzikos festivalis „Meno sūkurys 2020“. Mūsų centro kolektyvai taip pat jame dalyvavo.

plačiau
PARODA

   Šių metų gruodžio 10 d. Jonavos Neries pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyrius organizavo respublikinę piešinių parodą „Iliustruoju eilėraštį“. Keturi mūsų centro pradinukai – Aistė Jakomaitė, Lukas Gucu, Danielius Našlainis ir Lukas Eitavičius taip pat dalyvavo parodoje.

plačiau
IR ŽAISDAMI MOKOMĖS!

Jei kas nors paklaustų – ką labiausiai mėgsta veikti vaikai, turbūt nedvejodami atsakytume – žaisti!

plačiau