NAUJIENOS

 

 

PYRAGŲ DIENOS PRATĘSIMAS

Nekantriai laukėme lapkričio 14 d. ryto, nes ruošėmės aplankyti beglobių gyvūnų prieglaudą "Telšių uodegėlė".

plačiau
IŠVYKA Į STULGINSKIO MUZIEJŲ BEI KARTENOS PILIAKALNĮ

   Mokiniai, kurie lanko būrelį „Pažink Žemaitiją“ vyko į prezidento Aleksandro Stulginskio muziejų, įsikūrusi Kretingos rajone Jokūbavo Aleksandro Stulginskio daugiafunkciniame centre.

plačiau
INTEGRUOTA DAILĖS IR KOMPIUTERINIŲ TECHNOLOGIJŲ PAMOKA.

Mokinių kūryba centre neapsiriboja pieštuku ir baltu lapu. Ypač šiais laikais, kai kompiuterinės technologijos yra užvaldžiusios pasaulį, mokiniai noriai imasi kūrybos kompiuteriu.

plačiau
KONFERENCIJA

Konferencija  „Ugdymo įstaigų, sėkmingai įgyvendinančių įtraukiojo ugdymo principus, pozityvios patirties sklaida“

plačiau
PYRAGŲ DIENOS PROJEKTAS ĮGYVENDINTAS!!!

 Spalio 25 d. Plungės specialiojo ugdymo centre vyko gerumo akcija “Pyragų diena“. Pirmą kartą susirinkome į neįprastą renginį, kvepiantį ne tik pyragais, bet ir gerumu, atjauta bei noru padėti beglobiams gyvūnams.

plačiau
Seminaras Mažeikių psichologams - „Mokinių, turinčių autizmo spektro sutrikimų, ugdymo galimybės“

Spalio 18 dieną Mažeikių metodinio būrelio psichologai lankėsi Plungės specialiojo ugdymo centre.

plačiau
JAUKUS RUDENS VIDURIO SUSIBŪRIMAS

   Rudens viduryje, spalio 17-ąją, antrosios bendrabučio grupės auklėtoja Regina Čeplinskienė sukvietė visus į šventę „Rudens spalvų vaivorykštė“.

plačiau
VYKSTAME Į NAISIUS.

Spalio 22 d. centro mokiniai važiavo į ekskursiją į Naisius.

plačiau
IŠVYKA Į MEDIENOS APDIRBIMO ĮMONĘ

   2019 m. spalio 21 d. specialiojo ugdymo centro mokinių grupė, lydima technologijų mokytojo Vilmanto Eiduko, vyko į medienos apdirbimo įmonę ,,Sparkija“, įsikūrusią Plungės pramoniniame rajone.

plačiau
PIEŠIAME IR PO PAMOKU :)

Prailgintos dienos grupėje ugdytiniai užsiima įvairia veikla: piešia, daro darbelius; mokosi savitvarkos; kasdien įtvirtina higienos įgūdžius; ilsisi; sportuoja sporto salėje, o esant geram orui, vaikštinėja lauke.

plačiau
SVEIKINAM MOKYTOJUS!

   Spalio 4-ąją dieną mūsų ugdymo centro bendruomenė rinkosi į aktų salę pasveikinti mokytojus Tarptautinės mokytojų dienos proga.

plačiau
SAUGAUS EISMO PAMOKĖLĖ

   Rugsėjo mėnesį 1 - 4 specialiųjų klasių mokiniai pakartojo žinias, kaip saugiai pereiti gatvę, kaip teisingai nešioti atšvaitus tamsiuoju paros metu.

plačiau
PASIŽVALGYKIME PO PLUNGĘ!

 Rugsėjo 27 dieną, saulėtą ir gražų penktadienio rytą, IIA - IIIA socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai, nuskambėjus skambučiui skubėjo ne į klasę, o šurmuliavo kieme. Lydimi mokytojos Janinos Žukauskytės ir mokytojos padėjėjos Vaidos Valauskienės pėsčiomis iškeliavo pasižvalgyti po savo miestą, kuriame mokosi, gyvena.

plačiau
NAUJŲ MOKSLO METŲ PRADŽIA

NAUJŲ MOKSLO METŲ PRADŽIA

plačiau