NAUJIENOS

 

 

VYKSTAME Į NAISIUS.

Spalio 22 d. centro mokiniai važiavo į ekskursiją į Naisius.

plačiau
IŠVYKA Į MEDIENOS APDIRBIMO ĮMONĘ

   2019 m. spalio 21 d. specialiojo ugdymo centro mokinių grupė, lydima technologijų mokytojo Vilmanto Eiduko, vyko į medienos apdirbimo įmonę ,,Sparkija“, įsikūrusią Plungės pramoniniame rajone.

plačiau
PIEŠIAME IR PO PAMOKU :)

Prailgintos dienos grupėje ugdytiniai užsiima įvairia veikla: piešia, daro darbelius; mokosi savitvarkos; kasdien įtvirtina higienos įgūdžius; ilsisi; sportuoja sporto salėje, o esant geram orui, vaikštinėja lauke.

plačiau
SVEIKINAM MOKYTOJUS!

   Spalio 4-ąją dieną mūsų ugdymo centro bendruomenė rinkosi į aktų salę pasveikinti mokytojus Tarptautinės mokytojų dienos proga.

plačiau
SAUGAUS EISMO PAMOKĖLĖ

   Rugsėjo mėnesį 1 - 4 specialiųjų klasių mokiniai pakartojo žinias, kaip saugiai pereiti gatvę, kaip teisingai nešioti atšvaitus tamsiuoju paros metu.

plačiau
PASIŽVALGYKIME PO PLUNGĘ!

 Rugsėjo 27 dieną, saulėtą ir gražų penktadienio rytą, IIA - IIIA socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai, nuskambėjus skambučiui skubėjo ne į klasę, o šurmuliavo kieme. Lydimi mokytojos Janinos Žukauskytės ir mokytojos padėjėjos Vaidos Valauskienės pėsčiomis iškeliavo pasižvalgyti po savo miestą, kuriame mokosi, gyvena.

plačiau
NAUJŲ MOKSLO METŲ PRADŽIA

NAUJŲ MOKSLO METŲ PRADŽIA

plačiau