NAUJIENOS

 

 

PLUNGĖS SPECIALIOJO UGDYMO CENTRAS ATRINKTAS Į A. SPEKTRO MOKYKLŲ TINKLĄ

Ugdymo plėtotės centras, vykdydamas Valstybinę švietimo strategiją ir įgyvendindamas elgesio ir emocijų bei kitų raidos sutrikimų turinčių vaikų integracijos į švietimo sistemą priemones, atrinko mokyklas į autizmo spektro mokyklų tinklą. Plungės specialiojo ugdymo centras buvo atrinktas į šių mokyklų tinklą.

plačiau
BENDRADARBIAVIMAS KURIANT

Sakoma, kad diena, kai neišmokai nieko naujo – veltui praleistas laikas. Tam, kad diena nepraeitų veltui, gruodžio 9 d. bendrabučio 4 grupės auklėtiniai lankėsi Plungės Saulės gimnazijoje ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kuriame mokėsi pasidaryti natūralaus vaško žvakeles.

plačiau
STEBUKLINGO KALĖDŲ MEDŽIO BEIEŠKANT

Gruodžio 5 dieną linksmai nusiteikę 5-7 specialiųjų 2-10 lavinamųjų klasių moksleiviai, lydimi mokytojų Rūtos A. ir Danutės A. bei padėjėjos Silvijos L., vyko į Žemaičių dailės muziejuje įsikūrusią Kalėdų senelio rezidenciją.

plačiau
PAMINĖTA TARPTAUTINĖ ŽMONIŲ SU NEGALIA DIENA

Kiekvienais metais gruodžio 3-ąją pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną. Ta proga, gruodžio 2-ąją Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už neįgaliuosius, jų globėjus, šeimos narius. Po šv. Mišių susirinkusių laukė šiltas, prasmingas, jaukus, visus suvienijantis koncertas.

plačiau
ADVENTO PRADŽIA

Plungės specialiojo ugdymo centro mokiniai Adventą pradėjo apsilankydami Pakutuvėnų šv. Antano Paduviečio bažnyčioje.

plačiau
DEIVIDAS TARP GERIAUSIŲ LIETUVOJE

Šių metų lapkričio 26 - 30 dienomis Vilniuje vyko IV respublikinis jaunų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkursas - festivalis "Perliukai" (2017-2018). Specialioji draugija "Guboja" į sostinę sukvietė talentus iš visos Lietuvos. Vienas iš "Perliukų" laureatų – Plungės specialiojo ugdymo centro mokinys – Deividas Kaniauskas, vadovaujamas muzikos mokytojos Jurgitos Arlauskienės.

plačiau
TOLERANCIJOS DIENA
TOLERANCIJOS DIENA

Plungės centro bibliotekoje, kartu su bendrabučio auklėjimo grupėmis, lapkričio 13,14,20,21 dienomis vyko projektas ,,Ką reiškia būti mandagiam?‘‘, skirtas tarptautinei tolerancijos dienai paminėti.

PASKAITA APIE SVEIKĄ MITYBĄ

Lapkričio 8 dieną yra minima Europos Sveikos mitybos diena. Todėl, šiai progai paminėti, buvo skaitomos paskaitos moksleiviams Specialiojo ugdymo centre.

plačiau
RENGINYS BIBLIOTEKOJE

Gruodžio 5 d. Plungės specialiojo ugdymo centro bibliotekoje vyko renginys "Kokiais būdais galime sutaupyti?“.

plačiau
VIKTORINA

2018-11-28 d. Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro Pedagoginės psichologinės tarnybos skyrius pakvietė rajono 3-4 klasių mokinius į viktoriną "Lietuva-mano kraštas", skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti.

plačiau
TEATRAS IR VAIKAI

Spalio pabaigoje ir lapkričio pradžioje vaikai iš specialiojo ugdymo centro lankėsi kultūros centre, kur žiūrėjo keletą nuostabių spektaklių.

plačiau
VĖL KELIONĖN

Lapkričio 22-os rytą geltonas autobusėlis išriedėjo iš Plungės specialiojo ugdymo centro kiemo. Tai 5, 7 ir 6, 8 spec. klasių mokiniai, lydimi mokytojų Kristinos ir Rūtos bei jų padėjėjų Ingos ir Silvijos, išskubėjo į Žemaitės memorialinį muziejų.

plačiau
ĮDOMYBĖS PLUNGĖS VAIKŲ BIBLIOTEKOJE

   Lapkričio 21-ąją visas būrys Plungės specialiojo ugdymo centro auklėtinių su mokytojomis, jų padėjėjomis bei psichologe svečiavosi vaikų bibliotekoje, kurioje viešėjo bibliotekininkai iš Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos.

plačiau
VIZITAS Į PLUNGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLĄ.

2018-11-21 dieną būrelis "Tarp mūsų mergaičių" lankėsi Plungės technologijų ir verslo mokykloje.

plačiau
FILMAS

KALĖDŲ EGLUTĖ KITAIP

Niūrų lapkričio 14-osios rytą Plungės specialiojo ugdymo centro 5,7 ir 6,8 specialiųjų klasių mokiniai skubėjo į Bukantę.

plačiau
FESTIVALIS

Lapkričio 13 dieną Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykloje vyko Žemaitijos zonos neįgaliųjų meninės saviraiškos festivalis „Širdies muzika“.

plačiau
PASKAITA

2018-11-07 6,8 spec. klasės mokiniai klausėsi paskaitos „ Nesurūkyk savo sveikatos“.

plačiau
PAMOKĖLĖ - UŽSIĖMIMAS

Regėjimo sutrikimai – dažniausia moksleivių sveikatos problema, kuriuos sukelia akių pervargimas, netaisyklingas skaitymas ar rašymas (per mažas atstumas iki objekto), ilgas sėdėjimas prie kompiuterio ar telefono ir daugelis kitų veiksnių, kenkiančių akims.

plačiau
RUDENĖLIO MOZAIKA

Spalio 19 dieną Plungės specialiojo ugdymo centre vyko konkursas "Rudenėlio mozaika". Tradicinė šventė prasidėjo rudeninės picos kepimu, iš įvairių rudens gėrybių.

plačiau