NAUJIENOS

 

 

RADOME ŽIEMĄ!

 Kai už lango žiemos nėra, nutarėme jos paieškoti kitur. Kūno kultūros mokytojas Alvydas Mickevičius ėmėsi vadovauti paieškai. Irrrr... Radome...

plačiau
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Sausio 24 d. per pirmąją pamoką centro mokiniai rinkosi į „Meno terapijos“ užsiėmimą.

plačiau
SALDI IŠVYKA

Po gražiausių ir saldžiausių žiemos švenčių jau praėjo gana ilgas laiko tarpas, tad pasiilgę saldumynų mūsų centro devintokai išvyko iš arti pamatyti, kaip jie yra gaminami. Nuvyko į Klaipėdoje jau 12 metus skaičiuojantį karamelės fabriką „Roshen“.

plačiau
ETNOKULTŪRA. TRADICINIAI LIETUVIŲ LIAUDIES ŽAIDIMAI.

Centro bendruomenė, nusprendusi, kad šiais laikais vaikai moka žaisti tik kompiuterinius žaidimus, nusprendė pasikviesti didelį liaudiškų žaidimų žinovą Joną Kavaliauską ir įrodyti, jog ir paprasčiausi žaidimai gali būti linksmi bei įdomūs.

plačiau
SPORTUOJAM LINKSMAI!

Aktyviosios pertraukos metu.

plačiau
MOKI ŽODĮ - ŽINAI KELIĄ.

Vasario 14 d. Plungės Specialiojo ugdymo centro bendruomenė prisidėjo įgyvendinant gražią,  jau penktą kartą Lietuvoje rengiamą iniciatyvą - Lietuvių kalbos dieną.

plačiau
MUZIKINĖ KAUKĖ

Sausio 23 d. Plungės specialiojo ugdymo centro mokiniai svečiavosi Plungės socialinių paslaugų centre, kur vyko konkursas „Muzikinė kaukė“.

plačiau
SUSTOK, PALAUKI, TRAUKINY!

Mūsų centro pradinukai, besibaigiant pirmajam pusmečiui, saulėtą sausio 22 d. rytą, su jauduliu, stotyje laukė bėgiais atidundančio traukinio, kuris juos nugabeno į Saulės miestą – Šiaulius.

plačiau
SAVIRAIŠKOS RENGINYS

Sausio 21 d. Radviliškio „Gražinos“ pagrindinėje mokykloje pirmą kartą vyko specialiųjų poreikių mokiniams skirtas, saviraiškos renginys „Žiemos pasaka“.

plačiau
ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA...

   Mūsų centras prisijungė prie kasmetinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“, kurią kasmet organizuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinio režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.

plačiau
KAIP MES ŠVENČIŲ LAUKĖM!

Jau kelintus metus iš eilės mūsų  prieššventinė tradicija grupėje - Kūčių stalo patiekalai ir  improvizuota šventinė vakarienė.

plačiau
OI, KAIP LAUKIAM KALĖDŲ!!!

Kalėdų laukimas kasmet papuošia visus namus ir miestus.

plačiau
MAŽŲJŲ LINKSMYBĖS!

Gruodžio 18 d. per dailės pamokas centro pradinukai išsiruošė apžiūrėti šventiškai pasipuošusio Plungės miesto.

plačiau
MAŽOSIOS KALĖDŲ EGLĖS PALYDOVĖS

Š.m. gruodžio 6 dieną mūsų centro mokiniai buvo pakviesti į renginį ,,Kalėdinių eglučių alėja".

plačiau
ŠEIMOS KORTELĖ

   ŠEIMOS KORTELĖ yra skirta gausioms ir neįgalius vaikus prižiūrinčioms šeimoms, norinčioms pasinaudoti įvairių įmonių ar įstaigų suteikiamomis nuolaidomis.

plačiau
ŠILTAS PASISĖDĖJIMAS...

Gruodžio 17 d. popietę 7-10 klasių mokiniai rinkosi prie kakavos puodelio mokytis pasigaminti savo rankų darbo žvakeles.

plačiau
SUSITIKIMAS SU POLICIJOS PAREIGŪNĖMIS

   Gruodžio 17 dieną socialinės pedagogės Rimos Jurevičiutės kvietimu Plungės specialiojo ugdymo centre lankėsi Plungės rajono policijos komisariato pareigūnės Lina Jocienė ir Vida Žilinskienė.

plačiau
GERUMO AKCIJA

Adventas - tai metas, kai norisi daryti gera kitiems, dovanoti ir gauti.Gruodžio 10 dieną būrelis Plungės specialiojo ugdymo centro mokinių kartu su mokytomis Jurgita Arlauskiene, Rima Jurevičiute ir Janina Žukauskyte vyko į Plungės parapijinius senelių globos namus.

plačiau