NAUJIENOS

 

 

EDUKACINIS KONCERTAS

Lapkričio 19 dieną Plungės specialiojo ugdymo centro mokiniai turėjo unikalią galimybę pamatyti ir išgirsti  kompozitoriaus – multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio edukacinį koncertą „Senieji Lietuvos instrumentai“ (pagal kultūros paso programą).

plačiau
TOLERANCIJOS DIENA

Tolerancijos dienos renginiai Centre.
 

plačiau
Pyragų diena 2021

Centro bendruomenė dalyvavo Plungės rajono savivaldybės inicijuotoje "Pyragų dienoje 2021", kurios tikslas padėti mūsų Centro mokiniui Valentui.

plačiau
JUOKO JOGA

Plungės specialiojo ugdymo centro mokiniai dalyvavo mokinių geros savijautos programoje "Juoko joga", kurią vedė jogas Karolis.

plačiau
SRIUBA

Šaltais rudens vakarais labai gerai sušildo pačių išvirta sriuba. Receptas: bendra grupės veikla ir gera nuotaika.

plačiau
AKCIJA

Artėjant Visų šventųjų ir Vėlinių  dienoms,  Plungės specialiojo ugdymo centras įsijungė į Plungės rajono savivaldybės, Plungės seniūnijos ir jaunimo reikalų tarybos organizuojamą  pilietinę užmirštų kapų tvarkymo akciją ,,Nė vieno kapo be žvakutės!“.

plačiau
IŠVYKA Į ŠVENTĄJĄ

Plungės specialiojo ugdymo centro 7, 9, 10 specialiųjų klasių mokiniai su gamtos ir geografijos mokytojomis  keliavo į Šventosios uostą.

plačiau
IŠVYKĄ Į KRETINGOS DVARO MUZIEJŲ

Spalio 21 d. (ketvirtadienį) specialiojo ugdymo centro mokiniai viešėjo Kretingos muziejuje.

plačiau
EKSKURSIJA, SKIRTA RAŠYTOJOS IEVOS SIMONAITYTĖS METAMS PAMINĖTI

Plungės Specialiojo ugdymo centro 7-9 specialiosios klasės mokiniai su istorijos ir lietuvių kalbos mokytojomis lankėsi Priekulės rašytojos Ievos Simonaitytės memorialiniame muziejuje.

plačiau
GRAFITI PIEŠIMAS

7-9 spec. kl. mokiniai su bibliotekininke buvo išvykę į Plungės Vaikų biblioteką. Ten dalyvavo edukaciniame piešimo grafiti technika užsiėmime. Edukaciją vedė savanoris iš saulėtosios Italijos Nikolai.

plačiau
JUNGTINĖ KLASĖS VALANDĖLĖ BOULINGE

Mūsų Centro mokiniai aktyvūs ne tik mokykloje, bet ir stengiasi dalyvauti įvairiose akcijose už mokyklos ribų. Viena tokių – Konferencijų ir laisvalaikio centro „Portas“ akcija – nemokama klasės valandėlė boulinge.

plačiau
RESPUBLIKINIS KONKURSAS - FESTIVALIS

2021-10-12 d. Klaipėdoje vyko V-asis respublikinis konkursas – festivalis „Peliukai“, kuriame dalyvavo apie 100 dalyvių iš Klaipėdos regiono. Žiūri komisiją sudarė muzikos profesionalai, turintys ilgametę  muzikinės veiklos patirtį.

plačiau
4 AUKLĖJIMO GRUPĖS VEIKLA

Su bendrabučio 4 grupės auklėtiniais naudojamės dosniomis rudens gėrybėmis. Svarainiai ir gudobelės -  puikūs  energijos ir vitaminų šaltiniai.

plačiau
LAISVALAIKIO KAMPELIO

2021 spalio 7 dieną įvyko centro erdvės „Poilsis su knyga“ atidarymas.

plačiau
MOKYTOJŲ DIENA

Ruduo... apniukęs dangus... krentantys lapai...Saplio 5 - oji Tarptautinė Mokytojų diena.

plačiau
INTEGRUOTA PAMOKA

Rugsėjo 30  d. Socialinių įgūdžių klasių mokiniai dalyvavo integruotoje komunikacinės veiklos ir pažintinės veiklos  pamokoje - išvykoje prie Germanto ežero.

plačiau
5-6 SPEC.KL. KLASĖS VALANDĖLĖ BOULINGE

Rugsėjo 29 d. 5,6 spec. klasės mokiniai vyko į Plungės konferencijų ir laisvalaikio centrą „Porto“, kuriame šiuo metu vykdoma nemokama akcija „Klasės valandėlė boulinge“.

plačiau
RUDENS GĖRYBIŲ ŠVENTĖ

Rugsėjo 28-osios rytą Centro bendruomenė rinkosi kieme - čia visus juos sukvietė renginys „Rudens gėrybių šventė“.

plačiau
INTEGRUOTA PAMOKA

Rugsėjo 27 dieną, 7-9 spec. klasėje vyko integruota lietuvių kalbos, geografijos, istorijos ir logopedinių pratybų pamoka. Ši integruota pamoka buvo skirta artėjančiai centro projektinei veiklai „Rudenėlio šventė“.

plačiau
INDĖNŲ BŪGNŲ IR DAINŲ RATAS

Rugsėjo 15 dieną, mūsų centro mokiniai dalyvavo paslaptingoje edukacijoje – Indėnų būgnų ir dainų ratas.

plačiau