NAUJIENOS

 

 

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Balandžio 13 dieną, 7-9 spec. klasių mokiniai vyko į Pagramančio regioninį parką edukacinį užsiėmimą „Margučio marginimas vašku“.

plačiau
KLASĖS VALANDĖLĖ BOULINGE

Jau antrą kartą šiais mokslo metais IA-IIIA  ir IB-IIIB socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai su savo klasės vadovėmis J. Žukauskyte ir R. Bagdonavičiūte smagiai leido laiką boulinge.

plačiau
SENSORINIAI SKAITYMAI

 Lavinamųjų klasių ugdytiniai sunkiai išlaiko dėmesį, sunkiai susikaupia atlikdami užduotis, o ypač dažnai nesugeba klausytis skaitomų pasakų, domėtis knyga.

1,2 ir 8 lavinamųjų klasių mokytojų tikslas buvo sukurti nuotaikingą komunikacinio ugdymo pamoką, kurioje vaikai įgytų naujų patirčių, emocijų skaitant knygą.

plačiau
PASKAITA, SKIRTA PASAULINEI SVEIKATOS DIENAI

 Balandžio 6 dieną, specialiojo ugdymo centro 1-4 specialiosios klasės vaikams vyko paskaita – užsiėmimas „Vaisiai ir daržovės vaikučių lėkštėje“.

plačiau
TARPTAUTINĖ VAIKŲ KNYGOS DIENA PLUNGĖS BIBLIOTEKOJE

Plungės vaikų bibliotekoje balandžio 1 d. buvo minima Tarptautinė vaikų knygos diena. Rengnyje dalyvavo ir Centro solistai: Arentas Katkus ir Deividas Kaniauskas.

plačiau
PROJEKTINĖ VEIKLA - AKCIJA

Balandžio 1 d. Centre sulaukėme svečių - Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės ir pirmos klasės mokinių. Centro pradinukai kartu su svečiais dalyvavo projektinėje veikloje - akcijoje "Kaip gera ir smagu, sportuot visiems kartu", skirtoje paminėti Pasaulinę autizmo supratimo dieną.

plačiau
VIKTORINA, SKIRTA PASAULINEI VANDENS DIENAI

Š. m.  kovo 31 dieną ,Specialiojo ugdymo centre surengta viktorina „Vanduo – mūsų draugas“.

Viktorinos tikslas - skatinti mokinių sąmoningą požiūrį į vandenį.

plačiau
GERUMO AKCIJA

Kovo 29 d. Centro mokiniai dalyvavo „Gerumo akcijoje“. Ją organizavo Plungės technologijų ir verslo mokyklos dėstytojai kartu su pirmo kurso studentais, kurie mokosi kirpėjo profesijos. Dėstytojai papasakojo apie kirpėjo profesiją, o studentai tobulino savo įgūdžius gražindami mūsų mokinius.

plačiau
TEATRO DIENA, PLUNGĖS KULTŪROS CENTRE

Plungės kultūros centre kovo 24 – 25 dienomis vyko respublikinis vaikų teatrų festivalis ,,Vaikiško teatro pavasaris".

plačiau
SKIRKITE 1,2 % GPM PLUNGĖS SPECIALIOJO UGDYMO CENTRO VAIKAMS

Skirktie 1,2% Plungės specialiojo ugdymo centro vaikams.

plačiau
PASKAITA - UŽSIĖMIMAS

Kovo mėnesį Specialiojo ugdymo centre vyko paskaitos – užsiėmimai, kurių metu mažieji ugdytiniai kartu su visuomenės sveikatos specialiste, diskutavo apie vandens svarbą žmogui ir gamtai.

plačiau
PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

Kovo 21 dieną Centre vyko renginys ,,Pasaulinė Žemės diena“. Visų klasių mokiniai su mokytojais, padėjėjomis, Centro administracija rinkosi į aktų salę, kuri buvo papuošta mokinių piešiniais ,,Mano Žemė“, pagamintais inkilais.

plačiau
GERUMAS MUS SUARTINA

  Kovo 21 d., minint pasaulinę Dauno sindromo dieną, lavinamųjų klasių mokiniai, lydimi mokytojų ir mokytojos padėjėjos, lankėsi Plungės technologijų ir verslo mokykloje.

plačiau
IŠVYKA Į PREKYBOS CENTRĄ - PROFESINIS ORIENTAVIMAS

IA-IIIA socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai  toliau sėkmingai lavino socialinius įgūdžius, mokėsi prekintis ir elgtis su pinigais lankydamiesi  „LIDL“ prekybos centre.

plačiau
FESTIVALIS

Plungės specialiojo ugdymo centro 1-4 klasės mokiniai dalyvavo Žemaitijos zonos meninės saviraiškos festivalyje „Širdies muzika“.

plačiau
LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Plungės  Specialiojo ugdymo centro mokiniai kovo 10 dieną gražiai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

plačiau
KLYVI KLYVI - MES PAVASARIU JAU GYVI

Kovo 4 dieną Plungės specialiojo ugdymo centre vyko ,,Kaziuko kermošius“. Sulaukėme svečių iš Plungės savivaldybės ir Plungės parapijos Caritas  organizacijos. Taip pat į šventę susirinko daug mokinių tėvelių.

plačiau
AUGINU GĖLĘ MAMAI

Pailgintos dienos grupės vaikai pavasario proga sodino gėlių sėklas į vazonėlius. Tikimės, kad  iš šių sėklų, pasėtų su didele meile, išaugs gražios, margaspalvės gėlės, kuriomis ugdytiniai  galės pasveikinti savo mamytes Mamyčių dienos proga.

plačiau
UŽGAVĖNIŲ ŠVENTĖ

Kovo 1 d. Centro  mokiniai vyko į Žemaitės memorialinį muziejų, Bukantės dvarelį. Čia vis  persirengėliai rinkosi į Užgavėnes.

plačiau
PROJEKTINĖ VEIKLA

Vasario 25 dieną Centre vyko projektas ,,Daiktai atgyja“.

Projekto tikslas - skatinti mokinius tausoti gamtą, gilinti žinias apie antrinių žaliavų panaudojimo įvairovę, lavinti taupumą, kūrybiškumą. Kiekviena klasė, bendrabučio grupės ir prailgintos dienos grupė pagamino darbelių iš antrinių žaliavų ir pristatė juos parodoje.

plačiau