NAUJIENOS

 

 

SVARBU!!!

Dėl prastėjančios epidemiologinės situacijos šalyje bei centre:

  • Visi mokiniai nuo 2020 m. gruodžio 9 d. iki gruodžio 17 d. mokysis tik nuotoliniu būdu.
  • Ilginamos 1-4 pradinių klasių mokinių atostogos nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2021 m. sausio 3 d.
  • 5-10 ir I-III SĮU klasių mokiniams atostogos prasidės nuo 2020 m. gruodžio 23 d. iki  2021 m. sausio 3 d.

 

NAMŲ JAUKUMO IR ŠVENTINĖS NUOTAIKOS KŪRIMAS

Puošdami namus, klases, bendrabučio kambarius ir netgi miegamuosius kalėdinę nuotaiką kuriame ne tik sau, bet ir šalia esantiems. Taigi, dalijamės Plungės specialiojo ugdymo centro bendrabučio grupių išmonės, kūrybiškumo, kruopštaus darbo rezultatais.

plačiau
TOLERANCIJOS DIENOS PADĖKA
TOLERANCIJOS DIENOS PADĖKA

Lapkričio 16 d. Visame pasaulyje vyko tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimas. Prie jos prisijungėme ir mes - Plungės specialiojo ugdymo centro kolektyvas. Tai pažymi ir gauta padėka už organizuotas veiklas minint tarptautinę Tolerancijos dieną. Džiaugiamės, jog prisijungėme, dalyvavome ir kartu paminėjome šią dieną.

 

Mokytoja Kristina Masiliauskienė

 

TOLERANCIJOS DIENA
ŠIURPNAKČIO BELAUKIANT

Artėjant Helovino šventei (lietuviškai Šiurpnakčiui) 4 bendrabučio grupės auklėtiniai gamino savo grupę puošiančias dekoracijas.

plačiau
GERUMO AKCIJA

Spalio 23 d. Plungės specialiojo ugdymo centre vyko gerumo akcija “Pyragų diena“.

plačiau
KRETINGOS DVARO KEPINIAI

6 spec. klasės mokiniai vyko į edukacinę išvyką, Kretingos tradicinių amatų centrą.

plačiau
IŠVYKA Į ŽEMAITIJOS NACIONALINĮ PARKĄ

Gražią spalio 7 dienos popietę bendrabučio 4 auklėjamosios grupės mokiniai, lydimi auklėtojo V. Eiduko ir auklėtojo padėjėjos I. Bertašienės, išsiruošė į Žemaitijos nacionalinį parką.

plačiau
PAŽINK MOKSLĄ KITAIP

Ar įmanoma uždegti ugnį sumaišius miltelius? Ar skystis gali virsti vulkanu? Kaip atrodo dramblių dantų pasta? Vedami smalsumo centro pradinukai su vyresniais draugais išvyko ieškoti atsakymų į šiuos sudėtingus klausimus. Kelionės tikslas – Palangoje įsikūręs iliuzijų namas „Eureka“.

plačiau
SVEIKINIMAI TAU, MOKYTOJAU!

Sveikinimas mokytojo dienos proga.

plačiau
IŠVYKA PO ŠEIRĖS PAŽINTINĮ TAKĄ

Rugsėjo 29 dieną išvykoje į Žemaitijos nacionalinio parko šeirės taką, oficialiai prasidėjo projektas "Vabalų viešbutis".

plačiau
RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Gražią rugsėjo 23-iosios popietę centro bendrabučio auklėtiniai rinkosi į „Rudenėlio šventę“. Šiemet ji vyko kiek kitaip, nei įprasta.

plačiau
DAINUOJANTI KLASĖ – DAINUOJANTI MOKYKLA

1975m. UNESKO paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine muzikos diena. Vienas iš šios šventės iniciatorių – kompozitorius Dmitrijus Šostakovičius. Šią dieną įvairiose šalyse rengiami geriausių šalies atlikėjų koncertai, muzikos festivaliai, konkursai.

plačiau
GAMTOS MOKYKLA

Kol už lango šildo ir šviečia saulutė, taip ir norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke. Todėl, kol lepina orai, centro pradinukų pamokos pusdieniui persikėlė į žaliąją miško mokyklą.

plačiau
Vokalinio ansamblio „Dainorėliai“ edukacinė išvyka
Plungės specialiojo ugdymo centro vokalinis ansamblis „Dainorėliai“ rugsėjo 24 d.(trečiadienį) išsiruošė pramogauti. Vyko į edukacinę programą „Žuvies kelias“ pamario gyvenvietėje - Drevernoje.
plačiau
Prie Baltijos jūros

Saulėtą ir šiltą rudens rytą, 5, 6, 7 spec. klasių mokiniai, vadovaujami klasių vadovių Jurgitos Arlauskienės ir Birutės Kaminskienės bei padėjėjos Silvijos Lukauskienės išsiruošė prie Baltijos jūros - į Šventają.

plačiau
PUIKI DIENA :)

Sėkmingai kibę į naujus mokslus, dešimtokai nusprendė dar pasinaudoti gražiomis dienomis ir papramogauti - palydėti vasarą prie jūros, pasidžiaugti šiltu rudenėjančiu oru bei saule, sužinoti kažką naujo ir pasportuoti.

plačiau
REKOMENDACIJOS 2020-2021 MOKSLO METAMS

MOKSLO IR ŽINIŲ ŠVENTĖ

   Ir vėl susitikome po trumpos vasarėlės centro kiemelyje, visi tokie gražūs, ūgtelėję, vieni išsigandę, o kiti linksmi. Ir vėl susitikome savo draugus, mokytojus. Ir vėl atsisėsime į savo suolus, atversime knygeles ir sąsiuvinius bei toliau ruošimės gyvenimui...

   NUOŠIRDŽIAI LINKIME VISIEMS SĖKMĖS, KANTRYBĖS IR DAUG ŽINIŲ!!!

plačiau
JAUNŲJŲ TALENTŲ MARATONAS

Rugpjūčio 26d. Palangos grafų Tiškevičių rūmų terasoje vyko tarptautinis M. K. Čiurlionio festivalio „Jaunųjų talentų maratonas“.

plačiau