NAUJIENOS

 

 

INDĖNŲ BŪGNŲ IR DAINŲ RATAS

Rugsėjo 15 dieną, mūsų centro mokiniai dalyvavo paslaptingoje edukacijoje – Indėnų būgnų ir dainų ratas.

plačiau
Mūsų mažieji kūrėjai žinomi ir Lietuvos Respublikos Seime!

Besibaigiant mokslo metams, Kaišiadorių kultūros centras kartu su Lietuvos specialiosios kūrybos draugija „Guboja“, organizavo konkursą „Atrask spalvų pasaulį“. Mūsų centro pradinukai taip pat dalyvavo konkurse.

plačiau
IŠVYKA Į ŽVĖRINČIŲ

Kol lepina rudens saulė I ir II bendrabučio grupių auklėtiniai dalyvavo išvykoje į Žvėrinčių. 

plačiau
5-6 SPEC.KL. IŠVYKA Į JŪRŲ MUZIEJŲ

Rugsėjo 9 d. 5, 6 spec. klasės mokiniai važiavo į Klaipėdą. Persikėlę keltu nuvyko į jūrų muziejų, kur susipažino su Baltijos jūros augalais ir gyvūnais.

plačiau
PIRMUS METUS DIRBANTI CENTRO MOKYTOJA LANKĖSI PREZIDENTŪROJE

Mokytoja Santa Norbutė Mokslo ir žinių dienos išvakarėse lankėsi Valstybės pažinimo centre. Čia susirinko Lietuvos mokytojai, kuriems ši Rugsėjo 1-oji jų pedagoginės karjeros pradžia.

plačiau
RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ

Rugsėjo 1-osios skambutis ir vėl sukvietė visus į klases. Tikimės, kad šie mokslo metai bus sėkmingi!

plačiau
Jau užaugot, išeinat... Ką gi! Eikit.

Jau užaugot, išeinat... Ką gi! Eikit.

plačiau
VAIKAI, GYVENKIME DRAUGIŠKAI :)

IŠVYKA Į GAISRINĘ

Išvyka į gaisrinę.

plačiau
IŠVYKA Į POLICIJĄ

2021-06-15 Plungės specialiojo ugdymo centro 5-10 ir Ia, III socialinių įgūdžių klasių mokiniai lankėsi Plungės rajono policijos komisariate.

plačiau
DEŠIMTOKŲ IŠVYKA Į PALANGĄ

YPATINGA DIENA - LOBIO IEŠKOJIMAS

Vasara - linksmybių ir smagių veiklų laikas, todėl centro bendruomenė, puikų ir saulėtą penktadienio rytą susirinko į kalbos, muzikos ir sporto šventę „Lobių ieškotojai“.

plačiau
DRAUGYSTĖS SPINDULĖLIS

Saulėtą birželio rytą užsimezgė graži draugystė su Plungės lopšeliu/darželiu „Rūtelė“.  Centro kieme skambėjo vaikų juokas ir draugystės šūksniai. Gerai nuotaikai nebuvo galo. Vaikai žaidė, šoko, dainavo ir linksmai leido laiką.

plačiau
KALENDORINĖS VASAROS PRADŽIA

Birželis - kalendorinės vasaros pradžia. 1, 4, 5 ir 7 lavinamųjų klasių mokiniai vasaros sezoną pradėjo aplankydami Platelių ežerą.

plačiau
9-10 lavinamosios klasės išvyka į Platelius

Pagaliau atėjo ilgai laukta vasara. O kur geriau galima pajusti vasaros grožį ir džiaugsmus, jei ne Žemaitijos nacionaliniame parke prie Platelių ežero.

plačiau
MINI ZOO

Atėjus vasarai, vis daugiau norisi keliauti, patirti naujų įspūdžių. Išaušus gražiam trečiadienio rytui, centro mokiniai išvyko į Mini Zoo, esantį šalia Klaipėdos.

plačiau
3 IR 4 GRUPIŲ ŽYGIS IKI GONDINGOS PILIAKALNIO

Auklėtojai Jolantai vieną vasaros pradžios dieną kilo sumanymas surengti žygį. Sumanymas patiko ir 3 bei 4 grupių vaikams (bei jaunuoliams) ir kitiems auklėtojams bei auklėtojų padėjėjai Nijolei.

Tad birželio 8 d. mokykliniu autobusu nuvykome iki hidroelektrinės ir palei Babrungą patraukėme link Gondingos piliakalnio.

plačiau
IŠVYKA Į GEGRĖNŲ PILIAKALNĮ

Lepinant kaitriai vasaros saulei I auklėjimo grupė ir būrelis 9-10 spec. klasių moksleivių aplankė Gegrėnų piliakalnį (Plungės raj.).

plačiau
KARTOJIMO PAMOKOS GAMTOJE

5, 7 spec. klasių mokiniai vyko aplankyti Apuolės piliakalnį ir Barstyčių akmenį.

plačiau