NAUJIENOS

 

 

PROJEKTINĖ VEIKLA

Vasario 25 dieną Centre vyko projektas ,,Daiktai atgyja“.

Projekto tikslas - skatinti mokinius tausoti gamtą, gilinti žinias apie antrinių žaliavų panaudojimo įvairovę, lavinti taupumą, kūrybiškumą. Kiekviena klasė, bendrabučio grupės ir prailgintos dienos grupė pagamino darbelių iš antrinių žaliavų ir pristatė juos parodoje.

plačiau
KONFERENCIJA - FESTIVALIS

Plungės specialiojo ugdymo centre vasario 3d. ir 10 d. vyko respublikinis festivalis – konferencija  „Nešuosi Lietuvą savo širdyje“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginio tikslas pasidalinti patirtimi, bei plėtoti mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, kūrybines galias, dėmesį skiriant Lietuvos valstybinei šventei.

plačiau
ŠMSM ATSTOVŲ VIZITAS PLUNGĖS SPECIALIOJO UGDYMO CENTRE

Vasario 8 d. Centre lankėsi svečiai: Švietimo, mokslo ir sporto ministrės patarėjas įtraukiojo ugdymo klausimais Ignas Gaižiūnas, ŠMSM Bendrojo ugdymo departamento Švietimo pagalbos skyriaus vedėja Gražina Šeibokienė, šio skyriaus vyr. specialistė Kristina Valantinienė. Prie ministerijos svečių prisijungė ir Plungės rajono savivaldybės vicemerė Asta Beierle-Eigirdienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis, tarybos narė Vida Bondauskienė

plačiau
SUSITIKIMAS SU POLICIJOS PAREIGŪNAIS

2022-02-03  Plungės specialiojo ugdymo centre lankėsi policijos pareigūnės Lina Jocienė ir Vida Žilinskienė.

plačiau
KOŠĘ VALGAU - SVEIKAS AUGU!

    Šiais mokslo metais mūsų specialiojo ugdymo centras pripažintas sveikatą stiprinančia mokykla

plačiau
KALĖDINIŲ ATVIRUKŲ GAMYBA

Kalėdinis laikotarpis kiekvienam mūsų visų pirma siejasi su dovanomis. Galvojame ar buvome geri, ar prasmingai praleidome praeinančius metus, kuo nustebinsime savo artimus ir brangius žmones. Kokia dovana būna pati mieliausia? Aišku pagaminta su meile, savo rankomis.

plačiau
KALĖDINIS RENGINYS

Prieš pat mokinių žiemos atostogas Centre vyko Kalėdinis renginys. Mokinius aplankė Kalėdų eglutė ir Senelis Šaltis.

plačiau
KŪČIŲ VAKARIENĖ

Su nerimu laukėme ir ruošėmės šiais metais improvizuotai Kūčių vakarienei. Vaikai vis kalbėjo, kad tik nebūtų karantino! Nes tai pati gražiausia ir prasmingiausia šventė, ir netikėtumų niekas nelaukė.

plačiau
IŠVYKA PRIE PLUNGĖS MIESTO KALĖDŲ EGLUTĖS

Gruodžio 21-ąją mokyklos pradinukai su mokytoja, padėjėja ir auklėtoja išsiruošė pasigrožėti papuoštu miestu ir atlikti labai svarbią misiją – išsiųsti Kalėdų seneliui laiškus.

plačiau
DRAMOS BŪRELIO SVEIKINIMAS

Su šventėm!

      Dramos būrelio nariai nori visus pasveikinti su artėjančiomis šventėmis ir palinkėti jaukaus Šv. Kūčių vakaro, džiaugsmingų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!!

plačiau
IŠVYKA Į KINO TEATRĄ

Gruodžio 22 dieną daugiausiai taškų už gerą mokimąsį, elgesį ir gerus darbus surinkę  Plungės specialiojo ugdymo centro mokiniai išvyko į kino filmą.

plačiau
KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA "KALĖDINĖ PASAKA LANGUOSE"

EDUKACINĖ IŠVYKA Į BUKANTĘ

Plungės specialiojo ugdymo centro 5, 6, 7, 9 specialiųjų klasių mokiniai  vyko į Bukantės dvarą, kuriame vyko  edukacinis užsiėmimas ,,Žvakių liejimas“.

plačiau
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Gruodžio 15 dieną, 7-9 spec. klasės mokiniai vyko į edukacinį užsiėmimą “Kūčiukai, tradicija ir patobulinimai”.

plačiau
ADVENTINĖ POPIETĖ

Gruodžio 9 d. visa Centro bendruomenė rinkos į Adventinę popietę "Angelo sparnu palietus...". Renginio metu dalintasi šiluma, tikėjimu ir viltimi, kad ateinantys metai atneš bent po mažą stebuklą į kiekvieno namus ir širdis

plačiau
GERI DARBAI

Tęsiame  praeitais metais pradėtus gerus darbus. Šiais metais mokyklos teritorijoje jau kabo  4 mūsų pagamintos lesyklėles. Čia paukštelių visada lauks vaišės.

plačiau
RESPUBLIKINĖ AKCIJA - NUOTRAUKŲ PARODA "MES NORIME BŪTI KARTU"

AKCIJA

Minint Atšvaitų dieną, siekiama dar kartą atkreipti visuomenės dėmesį į saugumą keliuose. Lapkričio  mėnesį startavo akcija „Saugus, kai matomas“.  Akcijos tikslas – siekti pėsčiųjų saugumo tamsiuoju paros metu.

plačiau
SEKU SEKU PASAKĄ...

Lapkričio 25 d. Plungės specialiojo ugdymo centrą aplankė Pasakų senelė ir... Pasaka. Jos kartu su vilku Luku, katinu Armandu ir princese Aiste į popietę „Seku seku pasaką“ pakvietė bendrabučio I, II ir III grupių vaikus.

plačiau
ŽIBINTŲ DIENA

Š.m. lapkričio 26 dieną Centro  bendruomenė buvo kviečiama prisijungti prie žibintų kūrimo, šviesos ir gėrio skleidimo.

plačiau