NAUJIENOS

 

 

BENDRADARBIAVIMAS SU PLUNGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA

Centro I-III socialinių įgūdžių ugdymo klasių 9 mokiniai jau antrus metus mokosi Plungės Technologijų ir verslo mokykloje pagal Virėjo modulinę profesinio mokymo programos modulį „Maisto produktų ir žaliavų parinkimas, pirminis jų apdorojimas“.

plačiau
AKCIJA

Rugsėjo 9 dieną startavo Vaisiaus alkoholinio sindromo  dienos, dar kitaip vadinamos „Raudonų batelių diena“ minėjimo renginys.

plačiau
RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ

Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena. Visa Centro bendruomenė grįžo po vasaros atostogų su naujom jėgom, energija ir svajonėm.

plačiau
IŠLEISTUVĖS

Centro mokinių išleistuvės - kai kuriuos išleidžiame į aukštesnes klases, o kai kuriuos - į plačius gyvenimo vandenynus ...

plačiau
NĖRA BLOGO ORO - TEREIKIA NORO

2022-06-21 Plungės specialiojo ugdymo centro 5-10 specialiųjų klasių mokiniai dalyvavo projektinėje veikloje- išvykoje ,,Gandingos piliakalnio pažinimas“. Išvykos metu aplankėme piliakalnio papėdę, susipažinome su Babrungo upės senvage. Keliavome akmenuota upės pakrante, kuri vedė prie Velnio pėdos. Po Velnio pėdos akmeniu, anot legendos, paslėpti Gandingos pilies raktai.

plačiau
IŠVYKA Į ŽEMAIČIŲ BUITIES MUZIEJŲ

Birželio 15 d. IB- IIIB SĮU ir 5,6, 10 lavinimo klasių mokiniai, lydimi mokytojų R. Bagdonavičiūtės, V.Gerybienės, mokytojos padėjėjos J.Stonkuvienės vyko į Telšius. Aplankėme Žemaičių buities muziejų.

plačiau
PASKAITA

Mokslo metams einant į pabaigą, prasideda pats smagiausias poilsio, žaidimų ir pramogų laikotarpis. Tam, kad vasaros metu ne tik smagiai, bet ir saugiai leistume laiką, specialiojo ugdymo centro mokiniams vyko paskaita-užsiėmimas, kurio metu kalbėjomės apie saugų elgesį prie vandens telkinių, gamtoje, gatvėje, kad išvengtume nelaimingų atsitikimų ir sveiki grįžtume į mokyklą.

plačiau
STAŽUOTĖ VOKIETIJOJE

Birželio 6-10 d., Centro direktorė Kamilė Kundrotaitė-Astreikienė ir ugdymo skyriaus vedėja  Ina Knašienė dalyvavo projekte,  finansuojamam Europos socialinio fondo lėšomis ,,Pedagogų ir švietimo pagalbos specialistų kvalifikacijos tobulinimas” (Nr. 09.2.2-ESFA-V-707-02-0001), Tarptautiniame kvalifikacijos tobulinimo seminare  -  mokomajame vizite mokymo priemonių parodoje DIDACTA 2022 Vokietijoje, Kelno mieste.

plačiau
LOBIO IEŠKOTOJAI, SKIRTI PLUNGĖS 230 METŲ GIMTADIENIUI

Šis, birželio 13 dienos pirmadienis, mūsų Centre buvo išskirtinis – vyko, jau tradicija tampanti  „Lobio ieškotojų“ šventė, kuri šiemet buvo skirta Plungės miesto 230 metų gimtadieniui. Taip pat ši diena – paskutinė Centro pradinukų mokslo diena, tad tuo pačiu atsisveikinta su Centro mažaisiais, pasveikinti būsimi  penktokai.

plačiau
IŠVYKA PO PLATELIŲ APYLINKES

Saulėtą birželio devintosios rytą IA- IIIA ir IB-IIIB socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai, lydimi  mokytojų J. Žukauskytės, R. Bagdonavičiūtės ir mokytojos padėjėjos V. Šimkuvienės, išvyko į Platelius.

plačiau
INTEGRUOTA VEIKLA

Saulėtą ketvirtadienio popietę 3 auklėjimo ir pailgintos dienos grupės ugdytiniai ir auklėtojai bei jų padėjėjos susirinko centro stadione bendrai - integruotai veiklai, kurios tikslas buvo suvokti kūno kultūros, kaip sveikatos stiprinimo priemonę; skatinti savitarpio pagalbą, bendradarbiavimą atliekant užduotis ir pažinti gamtą.

plačiau
IŠVYKA Į JŪRŲ MUZIEJŲ

Birželio 8 d. 1, 2 ir 8 lavinamosios klasės išsiruošė į kelionę. Ne šiaip sau kelionė buvo, vykome į Lietuvos jūrų muziejų ir  delfinariumą.

plačiau
MUZIKOS PAMOKA PLUNGĖS JŪROS PAKRANTĖJE

Vasarai atėjus visi norime kuo daugiau laiko praleisti gamtoje, todėl penktos ir šeštos specialiosios klasės mokiniai muzikos mokėsi Plungės jūros pakrantėje.

plačiau
SPEKTAKLIS

Birželio 2 d. lavinamosios klasės dalyvavo spektaklyje – „Skruzdėlytės tauškalytės nuotykiai“. Tai pamokanti istorija apie skruzdėlytę, kuri norėdama patirti daug nuotykių, nenuėjo į mokyklą.

plačiau
APSILANKYMAS PLUNGĖS JŪROS POILSIO IR SPORTO ZONOJE

Pagaliau vasara! Plungės specialiojo ugdymo centro vaikai, kol dar vasaros atostogos neišskyrė su klasės draugais, skuba kuo daugiau pamatyti ir patirti. Pradėti, žinoma, reikia nuo gimtojo miesto.

plačiau
SVEIKATOS IDĖJŲ SKRYNELĖ ANT ŽALIOS PALANGĖS

Nuo 2021-12-09 Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro nutarimu , mūsų centras įsijungė į sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą. Šių  metų  Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų/ centrų   antro ketvirčio tema  - ,,Sveikatos idėjų skrynelė ant žaliosios palangės“.

plačiau
IŠTVERMĖS ŽYGIS Į PAPLATELĘ

 Birželio 6 dieną I ir III grupės auklėtiniai išsiruošė į ištvermės ir kantrybės žygį Žemaitijos nacionaliniame parke. Įveikėme Paplatelės pažintinį taką. 

plačiau
BIRŽELIO 1-OJI VAIKŲ GYNIMO DIENA

Minint Birželio 1-ąją - Vaikų gynimo dieną,  Centro mokiniai sulaukė netikėtų svečių - žirgų. Kartu su IRKinio žirgyno darbutojoais mokiniai turėjo galimybę ne tik paleisti, pašukuoti žirgus, bet ir pajodinėti.

plačiau
VAIKYSTĖS ŠVENTĖ

Vaikų gynimo dieną centro bendrabučio vaikai šiemet paminėjo triukšmingai. Auklėtojos Regina ir Kristina  su savo auklėtiniais pakvietė visus į diskoteką. 

plačiau
EDUKACINĖ LYTIŠKUMO PAMOKA

Gegužės 25 dieną Specialiojo ugdymo centre vyko paskaita mergaitėms „Mergaičių lytinis brendimas. Intymi higiena. Savigarba.“    

plačiau