FOTOGALERIJA » 2021-2022 m.m.

KALĖDINIŲ ATVIRUKŲ GAMYBA

Kalėdinis laikotarpis kiekvienam mūsų visų pirma siejasi su dovanomis. Galvojame ar buvome geri, ar prasmingai praleidome praeinančius metus, kuo nustebinsime savo artimus ir brangius žmones. Kokia dovana būna pati mieliausia? Aišku pagaminta su meile, savo rankomis.

plačiau
IŠVYKA PRIE PLUNGĖS MIESTO KALĖDŲ EGLUTĖS

Gruodžio 21-ąją mokyklos pradinukai su mokytoja, padėjėja ir auklėtoja išsiruošė pasigrožėti papuoštu miestu ir atlikti labai svarbią misiją – išsiųsti Kalėdų seneliui laiškus.

plačiau
KALĖDINIS RENGINYS

Prieš pat mokinių žiemos atostogas Centre vyko Kalėdinis renginys. Mokinius aplankė Kalėdų eglutė ir Senelis Šaltis.
 

plačiau
DRAMOS BŪRELIO SVEIKINIMAS

Su šventėm!

      Dramos būrelio nariai nori visus pasveikinti su artėjančiomis šventėmis ir palinkėti jaukaus Šv. Kūčių vakaro, džiaugsmingų Šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!!!

plačiau
IŠVYKA Į KINO TEATRĄ

Gruodžio 22 dieną daugiausiai taškų už gerą mokimąsį, elgesį ir gerus darbus surinkę  Plungės specialiojo ugdymo centro mokiniai išvyko į kino filmą.

plačiau
EDUKACINĖ IŠVYKA Į BUKANTĘ

Plungės specialiojo ugdymo centro 5, 6, 7, 9 specialiųjų klasių mokiniai  vyko į Bukantės dvarą, kuriame vyko  edukacinis užsiėmimas ,,Žvakių liejimas“.

plačiau
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Gruodžio 15 dieną, 7-9 spec. klasės mokiniai vyko į edukacinį užsiėmimą “Kūčiukai, tradicija ir patobulinimai”.

plačiau
ADVENTINĖ POPIETĖ

Gruodžio 9 d. visa Centro bendruomenė rinkos į Adventinę popietę "Angelo sparnu palietus...". Renginio metu dalintasi šiluma, tikėjimu ir viltimi, kad ateinantys metai atneš bent po mažą stebuklą į kiekvieno namus ir širdis.

plačiau
GERI DARBAI

Tęsiame  praeitais metais pradėtus gerus darbus. Šiais metais mokyklos teritorijoje jau kabo  4 mūsų pagamintos lesyklėles. Čia paukštelių visada lauks vaišės.

 

plačiau