FOTOGALERIJA » 2020-2021 m.m.

YPATINGA DIENA - LOBIO IEŠKOJIMAS
YPATINGA DIENA - LOBIO IEŠKOJIMAS

Vasara - linksmybių ir smagių veiklų laikas, todėl centro bendruomenė, puikų ir saulėtą penktadienio rytą susirinko į kalbos, muzikos ir sporto šventę „Lobių ieškotojai“.

Šventė prasidėjo Vytauto Mačernio 100-ųjų gimimo metinių paminėjimu, centro vyresnieji skaitė poeto eiles, prisiminėme iš kur kilęs Vytautas Mačernis, kuo žymus jo gyvenimas.

Ši diena ypatingai svarbi buvo centro ketvirtokams, nes jie įveikė pirmąjį savo mokslo etapą. Centro direktorius iškilmingai pasveikino ketvirtokus ir įteikė jiems pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus. Ir tada, oficialiai buvo paskelbta lobių paieškos šventės pradžia.

Į lobių paieškas leidosi trys komandos – sausumos piratai, jūrų piratai ir gamtininkai tyrinėtojai. Gavę pirmą užuominą pradėjome lobio paieškas, išsiaiškinę, kad nuo saulės slepiamės pavėsinėje ir turime ieškoti spalvotos puokštės, radome balionų puokštę. Sprogdinant balionus, iš jų, viena po kitos, biro užduotys, vaikams reikėjo pasukti galvas ir prisiminti medžių pavadinimus, gėles, vardus, reikėjo pasakyti kas gali būti apvalus, o kas yra aplink, netgi reikėjo pasakyti kas Plungėje pavadinta Vytauto Mačernio vardu. Užduotis vykdyti sekėsi puikiai, nes piratai labai draugiški ir vienas kitam padėjo. Didžiajame balione, pasirodo slėpėsi sekanti užuomina, nuvedusi mus į muzikos kabinetą, ten mūsų laukė kryžiažodis, teko pasitikrinti, kaip išmokome natas, instrumentų pavadinimus. Išsprendus kryžiažodį gavome sekančią užuominą, kuri nugabeno mus į sporto salę, kur teko atlikti komandines užduotis. Lobis slepiasi toliau ir mes jau basakojų take, kur, o ne... teko basomis kojomis iš dygių kankorėžių ir aštrių akmenukų vieną po kito traukti įvairius daiktus, na ir darbelio buvo... Bet lobio vis dar nėra... Užuomina mus veda paslaptingų mumijų link. Galiausiai randame paskutinę užuominą, sakančią, kad mūsų lobis pas svarbų žmogų, o kas jis, sužinosim sudėję raides. Vaikai, net nedėję raidžių, pasakė, kad svarbus žmogus, tai – direktorius. Taip lengvai direktorius lobio neatidavė, sakė, kad kažkas jį saugo, tad teko vėl pasukti galvas ir kabinete paieškoti sargų. Galiausiai, saugomą šuniuko, lobį radome. Kiek buvo džiaugsmo! Na, o po didelių darbų ir pasistiprinti svarbu. Mokyklos kieme mūsų laukė dešrainiai ir arbata. Puikus bendruomenės piknikas. Taip, skambant muzikai, šokant ir kalbantis užbaigėme kalbos, sporto ir muzikos šventę „Lobio ieškotojai“!

 

Mokytoja Violeta Gerybienė