FOTOGALERIJA » 2020-2021 m.m.

GERUMO AKCIJA

Spalio 23 d. Plungės specialiojo ugdymo centre vyko gerumo akcija “Pyragų diena“.

plačiau
KRETINGOS DVARO KEPINIAI

6 spec. klasės mokiniai vyko į edukacinę išvyką, Kretingos tradicinių amatų centrą.

plačiau
IŠVYKA Į ŽEMAITIJOS NACIONALINĮ PARKĄ

Gražią spalio 7 dienos popietę bendrabučio 4 auklėjamosios grupės mokiniai, lydimi auklėtojo V. Eiduko ir auklėtojo padėjėjos I. Bertašienės, išsiruošė į Žemaitijos nacionalinį parką.

plačiau
PAŽINK MOKSLĄ KITAIP

Ar įmanoma uždegti ugnį sumaišius miltelius? Ar skystis gali virsti vulkanu? Kaip atrodo dramblių dantų pasta? Vedami smalsumo centro pradinukai su vyresniais draugais išvyko ieškoti atsakymų į šiuos sudėtingus klausimus. Kelionės tikslas – Palangoje įsikūręs iliuzijų namas „Eureka“.

plačiau
SVEIKINIMAI TAU, MOKYTOJAU!

Sveikinimas mokytojo dienos proga.

plačiau
RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Gražią rugsėjo 23-iosios popietę centro bendrabučio auklėtiniai rinkosi į „Rudenėlio šventę“. Šiemet ji vyko kiek kitaip, nei įprasta.

plačiau
DAINUOJANTI KLASĖ – DAINUOJANTI MOKYKLA

Pasaulinę muzikos dieną kiekvienais metais pažymi ir specialiojo ugdymo centro mokiniai. Šiais metais ši diena buvo paminėta konkursu „Dainuojanti klasė – dainuojanti mokykla“.

plačiau
GAMTOS MOKYKLA

   Kol už lango šildo ir šviečia saulutė, taip ir norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke. Todėl, kol lepina orai, centro pradinukų pamokos pusdieniui persikėlė į žaliąją miško mokyklą.

plačiau
Vokalinio ansamblio „Dainorėliai“ edukacinė išvyka

Plungės specialiojo ugdymo centro vokalinis ansamblis „Dainorėliai“ rugsėjo 24 d.(trečiadienį) išsiruošė pramogauti. Vyko į edukacinę programą „Žuvies kelias“ pamario gyvenvietėje - Drevernoje.

plačiau
Prie Baltijos jūros

Saulėtą ir šiltą rudens rytą, 5, 6, 7 spec. klasių mokiniai, vadovaujami klasių vadovių Jurgitos Arlauskienės ir Birutės Kaminskienės bei padėjėjos Silvijos Lukauskienės išsiruošė prie Baltijos jūros - į Šventają.

plačiau