FOTOGALERIJA » 2020-2021 m.m.

Jau užaugot, išeinat... Ką gi! Eikit.

Jau užaugot, išeinat... Ką gi! Eikit.

plačiau
VAIKAI, GYVENKIME DRAUGIŠKAI :)

IŠVYKA Į GAISRINĘ

Išvyka į gaisrinę.

plačiau
IŠVYKA Į POLICIJĄ

2021-06-15 Plungės specialiojo ugdymo centro 5-10 ir Ia, III socialinių įgūdžių klasių mokiniai lankėsi Plungės rajono policijos komisariate.

plačiau
YPATINGA DIENA - LOBIO IEŠKOJIMAS

Vasara - linksmybių ir smagių veiklų laikas, todėl centro bendruomenė, puikų ir saulėtą penktadienio rytą susirinko į kalbos, muzikos ir sporto šventę „Lobių ieškotojai“.

plačiau
DRAUGYSTĖS SPINDULĖLIS

Saulėtą birželio rytą užsimezgė graži draugystė su Plungės lopšeliu/darželiu „Rūtelė“.  Centro kieme skambėjo vaikų juokas ir draugystės šūksniai. Gerai nuotaikai nebuvo galo. Vaikai žaidė, šoko, dainavo ir linksmai leido laiką.

plačiau
KALENDORINĖS VASAROS PRADŽIA

Birželis - kalendorinės vasaros pradžia. 1, 4, 5 ir 7 lavinamųjų klasių mokiniai vasaros sezoną pradėjo aplankydami Platelių ežerą.

plačiau
9-10 lavinamosios klasės išvyka į Platelius

Pagaliau atėjo ilgai laukta vasara. O kur geriau galima pajusti vasaros grožį ir džiaugsmus, jei ne Žemaitijos nacionaliniame parke prie Platelių ežero. Birželio 10 dieną geltonasis Plungės specialiojo ugdymo centro autobusėlis ten ir išleido linksmą kompaniją – 9-10 lavinamosios ir 10 specialiosios klasės mokinius bei su jais dirbančius pedagogus.

plačiau
MINI ZOO

Atėjus vasarai, vis daugiau norisi keliauti, patirti naujų įspūdžių. Išaušus gražiam trečiadienio rytui, centro mokiniai išvyko į Mini Zoo, esantį šalia Klaipėdos.

plačiau
KARTOJIMO PAMOKOS GAMTOJE

5, 7 spec. klasių mokiniai vyko aplankyti Apuolės piliakalnį ir Barstyčių akmenį.

plačiau