FOTOGALERIJA » 2019-2020 m.m.

JAUKUS RUDENS VIDURIO SUSIBŪRIMAS
JAUKUS RUDENS VIDURIO SUSIBŪRIMAS

   Rudens viduryje, spalio 17-ąją, antrosios bendrabučio grupės auklėtoja Regina Čeplinskienė sukvietė visus į šventę „Rudens spalvų vaivorykštė“. Renginys buvo kiek neįprastas, nes šiemet nebuvo darbelių iš daržovių ir vaisių, daug dėmesio neskirta darže užaugintoms rudens gėrybėms. Šįkart susitelkta į rudens spalvų grožį, daugiau kalbėta apie įvairiaspalvį mišką ir jo turtus.

   Atėjusiuosius į šventę prie salės durų pasitiko mergaitės ir visiems dovanojo po puokštę spalvingų lapų. Renginio pradžioje jų prireikė, kad sukeltume rudeninį lapų lietų mesdami juos aukštyn ir gėrėdamiesi įvairiaspalviu šokiu.

   Šventėje vaikų laukė daug smagių ratelių ir žaidimų: „Aš einu, aš einu rudenėlio takeliu“, „Grybs, grybs, baravyks“, „Kiškelis bebėgdams“ ir kitų.

   Girdėjome mokinių mintis apie rudenį, mišką, auklėtoja Regina pasidalijo liaudies išmintimi.

   Kaip ir kiekviename renginyje, grupių atstovai atliko nemažai užduočių. Vieną jų buvo skirta dar prieš šventę – reikėjo sukomponuoti rudeniškų puokščių. Jos puikavosi greta scenos ir džiugino vaikus bei darbuotojus. Ne mažiau įdomios buvo ir kitos užduotys – raiškiai perskaityti eilėraščius; suskirstyti į atskiras dėžutes medžių sėklas (kaštonus, giles ir riešutus); atrinkti į tris krūveles medžių lapus (klevo, ąžuolo ir kaštono); įminti mįsles.

   Bene smagiausia ir įdomiausia užduotis – šukuosenų konkursas. Jame varžėsi auklėtoja Gražina ir auklėtojų padėjėjos Renata, Rima bei Vanda. Modeliais buvo Aistė, Gabriela, Austrėja ir Austėja. Darbuotojos užduotį atliko itin kūrybingai, tad mergaitės tapo princesėmis su lapų, smilgų, uogų diademomis bei karūnomis. Net nebandėme išrinkti gražiausios – nebūtų pavykę, tad apdovanotos visos rudens šalies gražuolės.

   Kol vyko minėtas išradingumo ir grožio konkursas, vaikai sukosi rateliuose. Žaidė jau tradiciniu tapusį ratelį „Graži mūsų šeimynėlė“, taip pat „Šiaudų batai“, „Skrido žvirblis per ūlyčią“, „Žui žui malūnėlis“, „Čeverykai nauji nauji“...

   Renginio pabaigoje visos grupės apdovanotos rudens gėrybėmis ir, kaip įprasta, šėlo diskotekoje. Ačiū auklėtojai Reginai už smagią šventę ir jaukų pasibuvimą.