FOTOGALERIJA » 2019-2020 m.m.

INTEGRUOTA DAILĖS IR KOMPIUTERINIŲ TECHNOLOGIJŲ PAMOKA.
INTEGRUOTA DAILĖS IR KOMPIUTERINIŲ TECHNOLOGIJŲ PAMOKA.

   Kūryba – tai natūrali gyvenimo dalis. Pats gyvenimas – tai tyra kurianti jėga. Gal dėl to mūsų vaikai ir mes, suaugusieji, turime prigimtinį polinkį kurti, užsiimti menine veikla?! Juk atsiverdami savo kūrybiškumui, atveriame dievišką neišsenkantį kūrybinį šaltinį, slypintį mumyse ir mūsų gyvenimuose. „Atsisakymas būti kūrybiškais yra paremtas mūsų pačių valia, be to, tai priešinga mūsų prigimčiai“ (Džulija Kameron “Menininko kelias”).

 

   Mokinių kūryba centre neapsiriboja pieštuku ir baltu lapu. Ypač šiais laikais, kai kompiuterinės technologijos yra užvaldžiusios pasaulį, mokiniai noriai imasi kūrybos kompiuteriu. Kūrybos procesui yra labai svarbios inspiracijos, gaunamos iš aplinkos, gyvenimiškų situacijų, kasdienių reiškinių, informacijos šaltinių.

   Per dailės pamokas mokiniai mokėsi dirbti su paveikslėliais "Word" programoje. Jų užduotis buvo sukurti motyvą iš daržovių, vaisių, uogų, lapų paveikslėlių. Pirmiausia pasigirdo žodžiai: neįmanoma, nesamonė, nesugalvosiu, neišeis. Bet, po truputį įgaunant kompiuterinius įgūdžius bei pasitelkiant vaizduotę, pradėjo ryškėti nuostabūs paveikslai.

   Prašome ir jus įvertinti mūsų darbus! :)

 

Dailės mokytoja Kristina Masiliauskienė