FOTOGALERIJA » 2019-2020 m.m.

TARPTAUTINĖS ŠEIMOS DIENOS MINĖJIMAS

Kviečiame dar kartelį pažiūrėti tarptautinės šeimos dienos minėjimą ir pasidžiaugti šauniais mūsų mokiniais bei švente.

NUOTOLINIS RENGINYS "VAIKŲ VELYKĖLĖS"

NUOTOLINIS MOKYMAS

Nuotolinis mokymas. 1-4 spec. kl. integruota lietuvių kalbos ir logopedinių pratybų pamoka “Mandagumo ABC”. Mokytoja Violeta Gerybienė, logopedė Kamilė Kundrotaitė-Astreikienė

PLAUKIOJOM SU DELFINAIS, PASIVAIKŠČIOJOM SU DRAMBLIAIS IR ŽIRAFOM...

Vasario mėnesį Plungės specialiojo ugdymo centro mokiniams buvo suteikta galimybė susipažinti su virtualios realybės (VR) akinių galimybėmis.

plačiau
PASKAITA APIE CORONA VIRUSO INFEKCIJĄ.

  Šių metų vasario 28 dieną Plungės specialiojo ugdymo centro bendruomenei buvo skaityta paskaita apie koronaviruso infekcijos plitimo riziką bei saugą nuo šios infekcijos.

plačiau
KAZIUKO MUGĖ

 Kovo 6 dieną Plungės specialiojo ugdymo centre šurmuliavo Kaziuko mugė. Į aktų salę rinkosi centro bendruomenė, mokinių tėveliai, svečiai iš Plungės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, LIONS klubo, paslaugų ir švietimo pagalbos skyriaus, jaunųjų knygos bičiulių klubo ,,Išminties upeliukas“
mokiniai su vadovėmis.

plačiau
OŽGAVIENIU ŠPUOSĀ

Vėina cėntra cėguonā nuosės sukėšėn pri kompa siediejė ėr i struovas vėsuokės veiziejė. Skanē būtom ožjiestė, bet nagāl prigāutė tūm skaniēstu. Taj sumėslėjė, ka šindėin ī kap tik gera dėina – už žėimuos išvarīma gāl oždarbies gāutė!

plačiau
PYRAGAS LIETUVOS GIMTADIENIUI

Vasario 16 dieną visa šalis šventė 102-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Plungėje gimsta tradicija šią progą paminėti itin bendruomeniškai ir originaliai – renginiu „Pyragas Lietuvos gimtadieniui“.

plačiau
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS

Sausio 24 d. per pirmąją pamoką centro mokiniai rinkosi į „Meno terapijos“ užsiėmimą.

plačiau