FOTOGALERIJA » 2018-2019 m.m.

ADVENTO PRADŽIA

Plungės specialiojo ugdymo centro mokiniai Adventą pradėjo apsilankydami Pakutuvėnų šv. Antano Paduviečio bažnyčioje.

plačiau
PASKAITA APIE SVEIKĄ MITYBĄ

Lapkričio 8 dieną yra minima Europos Sveikos mitybos diena. Todėl, šiai progai paminėti, buvo skaitomos paskaitos moksleiviams Specialiojo ugdymo centre.

plačiau
RENGINYS BIBLIOTEKOJE

Gruodžio 5 d. Plungės specialiojo ugdymo centro bibliotekoje vyko renginys "Kokiais būdais galime sutaupyti?“

plačiau
VIKTORINA

2018-11-28 d. Plungės paslaugų ir švietimo pagalbos centro Pedagoginės psichologinės tarnybos skyrius pakvietė rajono 3-4 klasių mokinius į viktoriną "Lietuva-mano kraštas", skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti.

plačiau
TEATRAS IR VAIKAI

   Spalio pabaigoje ir lapkričio pradžioje vaikai iš specialiojo ugdymo centro lankėsi kultūros centre, kur žiūrėjo keletą nuostabių spektaklių.

plačiau
VĖL KELIONĖN

Lapkričio 22-os rytą geltonas autobusėlis išriedėjo iš Plungės specialiojo ugdymo centro kiemo. Tai 5, 7 ir 6, 8 spec. klasių mokiniai, lydimi mokytojų Kristinos ir Rūtos bei jų padėjėjų Ingos ir Silvijos, išskubėjo į Žemaitės memorialinį muziejų.

plačiau
ĮDOMYBĖS PLUNGĖS VAIKŲ BIBLIOTEKOJE

   Lapkričio 21-ąją visas būrys Plungės specialiojo ugdymo centro auklėtinių su mokytojomis, jų padėjėjomis bei psichologe svečiavosi vaikų bibliotekoje, kurioje viešėjo bibliotekininkai iš Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos.

plačiau
VIZITAS Į PLUNGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLĄ.

2018-11-21 dieną būrelis "Tarp mūsų mergaičių" lankėsi Plungės technologijų ir verslo mokykloje.

plačiau
KALĖDŲ EGLUTĖ KITAIP

Niūrų lapkričio 14-osios rytą Plungės specialiojo ugdymo centro 5,7 ir 6,8 specialiųjų klasių mokiniai skubėjo į Bukantę.

plačiau
FESTIVALIS

Lapkričio 13 dieną Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykloje vyko Žemaitijos zonos neįgaliųjų meninės saviraiškos festivalis „Širdies muzika“.

plačiau