FOTOGALERIJA » 2015-2016 m.m.

EKSKURSIJA Į DELFINARIUMĄ 2016-05-25
EKSKURSIJA Į DELFINARIUMĄ 2016-05-25

Išvykimas: ryte iš Plungės specialiojo ugdymo centro kiemo. 

Atvykimas: į Klaipėdą, į Smiltynėje esantį delfinariumą. Toks buvo mūsų taip laukiamas maršrutas.

O kelionė prasidėjo labai nuotaikingai - su dainomis. Visi su virpuliu širdelėse laukėme susitikimo su delfinais. Žinoma, ne ką mažiau jaudino ir kėlimasis keltu į Smiltynę. Daugelis pirmą kartą matė laivą - keltą, o ką jau bekalbėti apie plaukimą juo su visu autobusu! Smiltynėje mūsų laukė delfinai su nuotaikinga programa, nustebinsianti triukais, išskirtiniais talentais ir, žinoma, žaismingais vandens purslais! Pasirodymo metu akvariumą drebino aplodismentai ir nuostabos šūksniai. Tai nepakartojama. Tą neapsakomą jausmą dar sustiprino prisilietimas prie delfino. Mes esame labai labai dėkingi delfinų dresuotojams, už šią suteiktą galimybę.

Po delfinų pasirodymo mūsų dar laukė staigmena - pamoka "Perlo gimimas".

Pasisėmę žinių, patraukėme namo. Pakeliui sustojome apžiūrėti krante dunksančių laivų - muziejų ir nusifotografuoti.

Plaukiant į kitą krantą, mus pasivijo pulkas žuvėdrų. O mes jau buvome pasiruošę ir laukėme jų su maistu. Bešerdami žuvėdras, nepastebimai pasiekėme krantą ir pajudėjome link Plungės.

Baigėsi mūsų laiminga diena. Bet tikimės, jok ji bus ne paskutinė :)

 

P.s. Laaaabai labai norime padėkoti Plungės specialiojo ugdymo centro direktoriui Rimantui Gentvilui už tarpininkavimą su perkėlos bei delfinariumo administracijomis. Joms taip pat labai dėkojame už suteiktą galimybę nemokamai persikelti ir nemokamai stebėti delfinų pasirodymą! Ačiū!