FOTOGALERIJA » 2015-2016 m.m.

9-TOKŲ IR 10-TOKŲ PRAMOGOS 2016-05-19
9-TOKŲ IR 10-TOKŲ PRAMOGOS 2016-05-19

   Nebesulaukdami vasaros 9-10 specialiųjų klasių mokiniai nutarė pailsėti ir papramogauti. Tad vieną šiltą ir gražią pavasario dieną išvykome į kelionę, kurios tikslas - Palanga.

   Pakeliui į Palangą užsukome į Kretingos muziejų, kur apžiūrėjome Grafo Tiškevičiaus dvarą, jame esančią ekspoziciją bei žiemos sodą.

    Po tokios rimtos kelionės pradžios jau buvo galima papramogauti ir aktyviau. Tad nuvykome į HBH pramogų komplekse esantį daug ištvermės, jėgų ir drąsos reikalaujantį "Lūšies kelią". 7 bebaimiai sėkmingai įveikė trasą ir liko kupini pasididžiavimo savimi, savo jėgomis. Visi gavo didelę porciją adrenalino bei gerų emocijų.

   Kitas sustojimas - insektariumas, esantis Palangoje. Moksleivius pasitiko gidė ir maloniai papasakojo apie ten gyvenančius vabzdžius. Visi jie - "užsieniečiai". Tokių Lietuvoje nerasi. Tad buvo labai smalsu, kas slėpėsi žemėse, po lapeliu ar buvo įsilindęs į tinklinį "namelį". Visi norintys galėjo artimiau susipažinti su šnypščiančiuoju tarakonu, gyvalazde ar palaikyti rankose voro paukštėdos išnarą bei pabarbenti į stiklą didžiulei iguanai.

   Toliau pati linksmiausia kelionės dalis - filmai. Ne paprasti, o XD - labai realistiški. Kai kam buvo baisu, kai kam juokinga, o kiti stengėsi laikytis rimtumo ir neparodė savo jausmų, bet iš akių matėsi - patiko :)

Linksmi, klegantys, pilni emocijų važiavome namo ir prisižadėjome sau, kad dar ten būtinai grįšime kitą pavasarį!

 

Klasės vadovė Kristina Masiliauskienė