BENDRABUTIS » VEIKLA

NUO SĖKLOS IKI AUGALO
NUO SĖKLOS IKI AUGALO

    Pavasaris darbų metas, tad ir bendrabučio I auklėjimo grupė įsisuko į pavasarinių darbų maratoną. Daržininkystė yra puiki gyvenimiška patirtis kiekvienam vaikui, kuomet jis gali: žaisti su purvu, susipažinti su ekosistemomis ne iš televizoriaus, o realybėje, matyti kaip auga ir dygsta augalai ir kaip jų „gyvenimą“ įtakoja saulė, lietus ir vėjas, bei kaip galima užsiauginti sveikų ir skanių daržovių.

Ant palangės jau seniai žaliuoja pomidorai, o gegužės pradžioje pasodinome ir tikrą daržą. Pomidorai jau iškeliavo į vaikų namus, pradžiugindami mamytes Mamyčių dienos proga. Namuose vaikai galės stebėti visą augimo ir vaisių brandinimo procesą, bei džiaugtis rezultatu. Pradėti darbai centre bus tęsiami namuose, įtvirtinant įgytus įgūdžius ir užtikrinant ugdymo proceso tęstinumą.

  Pirmiausia vaikai susipažino su augalų sodinimo ir auginimo principais, aptarė bei įtvirtino naujas žinias. Centro įrengtose pakeltose lysvėse pasodinome bulves ir burokėlius. Norėjosi, sugrįžus po atostogų, pasidžiaugti savo darbo vaisiais. Kai kuriems vaikams tai buvo nauja patirtis, o kai kurie užtikrintai bėrė sėklas, sodino bulves, kalbėdami: „mes namie taip pat sodiname!“. Palinkėkit mums gero derliaus ir palankių gamtinių sąlygų!

 

                                                           Vyr.auklėtoja  Gražina Kurmienė