BENDRABUTIS » VEIKLA

NAMŲ JAUKUMO IR ŠVENTINĖS NUOTAIKOS KŪRIMAS

Puošdami namus, klases, bendrabučio kambarius ir netgi miegamuosius kalėdinę nuotaiką kuriame ne tik sau, bet ir šalia esantiems. Taigi, dalijamės Plungės specialiojo ugdymo centro bendrabučio grupių išmonės, kūrybiškumo, kruopštaus darbo rezultatais.

plačiau
ŠIURPNAKČIO BELAUKIANT

Artėjant Helovino šventei (lietuviškai Šiurpnakčiui) bendrabučio 4 grupės auklėtiniai gamino savo grupę puošiančias dekoracijas.

plačiau
IŠVYKA Į ŽEMAITIJOS NACIONALINĮ PARKĄ

Gražią spalio 7 dienos popietę bendrabučio 4 auklėjamosios grupės mokiniai, lydimi auklėtojo V. Eiduko ir auklėtojo padėjėjos I. Bertašienės, išsiruošė į Žemaitijos nacionalinį parką. 

plačiau
IŠVYKA PO ŠEIRĖS PAŽINTINĮ TAKĄ

Rugsėjo 29 dieną išvykoje į Žemaitijos nacionalinio parko Šeirės taką, oficialiai prasidėjo projektas "Vabalų viešbutis"!

plačiau
RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Gražią rugsėjo 23-iosios popietę centro bendrabučio auklėtiniai rinkosi į „Rudenėlio šventę“. Šiemet ji vyko kiek kitaip, nei įprasta. 

plačiau
IŠVYKA Į APUOLĖS PILIAKALNĮ

Besibaigiant karantinui dalis vaikų grįžo į centrą. Pasiilgę  vieni kitų, pasiilgę veiklos, bendravimo. O veiklų mes galėjome pasiūlyti įvairiausių: išvykų, kūrybinių dirbtuvių, sporto žaidimų. 

plačiau
LINKSMOSIOS UŽGAVĖNĖS

Kaip ir kiekvienais metais vasario 25 -osios popietė centro bendrabutyje prasidėjo Užgavėnių šurmuliu. 

plačiau
KAIP MES ŠVENČIŲ LAUKĖM!

Jau kelintus metus iš eilės mūsų  prieššventinė tradicija grupėje - Kūčių stalo patiekalai ir  improvizuota šventinė vakarienė.

plačiau
ADVENTO PRADŽIA.

Advento pradžios paminėjimui organizavome kelionę į Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelės Marijos bažnyčią ir Kretingos žiemos sodą.

plačiau
PIEŠIAME IR PO PAMOKU :)

   Prailgintos dienos grupėje ugdytiniai užsiima įvairia veikla: piešia, daro darbelius; mokosi savitvarkos; kasdien įtvirtina higienos įgūdžius; ilsisi; sportuoja sporto salėje, o esant geram orui, vaikštinėja lauke.

plačiau